automobiliu nuoma Apgyvendinimas Gudašių sodyboje | 5sezonas

Apgyvendinimas Gudašių sodyboje

Pagrindinis namas

Pagrindinis namas yra kraštinis gyvenamasis pastatas. Namo rūsyje įrengta salė su biliardo stalu bei židiniu, virtuvė, garinė pirtis ir sūkurinė vonia. Pirmame aukšte įrengta erdvi pokylių salė, WC, darbuotojų gyvenamieji kambariai. Antrame aukšte įrengti 5 klientams skirti miegamieji su individualiais WC ir dušais, bendrai kambariuose nakvoti gali iki 20 asmenų.

Kaina: 170-300 eurų

uzsisakyti

3 Miegamųjų namelis

Namelis yra dviejų aukštų su terasa ir balkonu. Bendras namelio plotas yra apie 90 kv.m. Namelio pirmame aukšte yra svetainė su mini virtuve, miegamasis, WC ir dušas. Antrame aukšte įrengti 2 miegamieji kambariai, WC ir vonia.

Kaina: 80 – 150 eurų

uzsisakyti

Visa sodyba

Gudašių sodybos kompleksą sudaro pagrindinis namas ir 3 trijų miegamųjų nameliai.

Pagrindinio namo pirmame aukšte yra pokylių salė, WC, rūsyje įrengta salė su biliardo stalu, virtuvė, garinė pirtis bei sūkurinė vonia, antrame aukšte įrengti 5 miegamieji kambariai su individualiais WC ir dušais – juose nakvoti gali iki 20 asmenų.

Trijų miegamųjų namelio pirmame aukšte yra svetainė su mini virtuve (apie 30 kv.m.), dvivietis miegamasis,WC ir dušas, antrame aukšte 2 miegamieji, kuriuose nakvoti po 2-4 asmenis, WC ir vonia.

Kaina: 400 – 850 eurų

uzsisakyti

Kontaktiniai duomenys

Susisiekite su mumis +370 611 16797, info@5sezonas.lt
Užsakymai priimami darbo dienomis 9-18 val.

  • Telefono numeris

    +370-611-16797 darbo laikas - I-V 9-19 val.

  • El.paštas

    info@5sezonas.lt

Sekite mus Facebook tinkle!