automobiliu nuoma Apgyvendinimas Padublių sodyboje | 5sezonas

Apgyvendinimas Padumblių sodyboje

Pagrindinis namas

Pagrindinis namas įrengtas atokiau nuo namelių, terasos vaizdas į ežerą. Pirmame namo aukšte įrengta ervi pokylių salė, virtuvė, WC. Antrame aukšte įrengti 4 svečiams skirti viešbučio tipo kambariai su WC ir dušais, trijuose kambariuose yra po 3 viengules lovas ir dvivietė sofa-lova, viename kambaryje – dvivietė lova, viengulė lova ir dvivietė sofa-lova. Pagrinidniame name nakvoti gali iki 20 asmenų. 

Kaina: 100-360 eurų

uzsisakyti

2 Miegamųjų namelis

Namelis yra dviejų aukštų su terasa ir balkonu. Bendras namelio plotas yra apie 90 kv.m. Namelio pirmame aukšte yra svetainė su mini virtuve (43 kv.m.), WC ir dušas. Antrame aukšte įrengti 2 miegamieji kambariai, kuriuose yra po 2 viengules lovas ir sofą-lovą, WC ir vonia bendra abiems kambariams. 

Kaina: 50 – 145 eurų

uzsisakyti

3 Miegamųjų namelis

Namelis yra dviejų aukštų su terasa ir balkonu. Bendras namelio plotas yra apie 90 kv.m. Namelio pirmame aukšte yra svetainė su mini virtuve (30 kv.m.), dvivietis miegamasis, WC ir dušas. Antrame aukšte įrengti 2 miegamieji kambariai, kuriuose yra po 2 viengules lovas ir sofa-lova, WC ir vonia bendra abiems kambariams.

Kaina: 70 – 180 eur

uzsisakyti

Visa sodyba

Padumblių sodybos kompleksą sudaro pagrindinis namas, 2 dviejų miegamųjų nameliai, 1 trijų miegamųjų namelis ir pirtis ant ežero kranto. Pagrindinio namo pirmame aukšte yra pokylių salė (apie 110 kv.m.), virtuvė, WC, antrame aukšte įrengti 4 miegamieji kambariai su individualiais WC ir dušais. Dviejų miegamųjų namelio pirmame aukšte yra erdvi svetainė su mini virtuve ir minkštuoju kampu (apie 43 kv.m.), WC ir dušas, antrame aukšte įrengti 2 miegamieji kambariai, WC ir vonia. Trijų miegamųjų namelio pirmame aukšte yra svetainė su mini virtuve ir minkštuoju kampu (apie 30 kv.m.), dvivietis miegamasis,WC ir dušas, antrame aukšte 2 miegamieji, WC ir vonia. Ant ežero kranto stovi tradicinė pirtelė, kurioje yra priepirtis, dušas, WC. 

Visoje sodyboje yra 12 uždarų miegamųjų ir 3 pereinamos svetainės nameliuose, 24 viengulės lovos, 1 dvigulė lova, 10 sofų-lovų ir 3 minkštieji kampai, kuriuose nakvoti gali 50 asmenų.

Kaina: 300 – 900 eur

uzsisakyti

Kontaktiniai duomenys

Susisiekite su mumis +370 611 16797, info@5sezonas.lt
Užsakymai priimami darbo dienomis 9-18 val.

  • Telefono numeris

    +370-611-16797 darbo laikas - I-V 9-19 val.

  • El.paštas

    info@5sezonas.lt

Sekite mus Facebook tinkle!