automobiliu nuoma Apgyvendinimas Rėžalių sodyboje | 5sezonas

Apgyvendinimas Rėžalių sodyboje (sezono metu)

Pagrindinis namas

Pagrindinio namo rūsyje įrengta garinė pirtis, biliardo stalas, sūkurinė vonia. Pirmame aukšte įrengta pokylių salė, virtuvė bei 4 svečių miegamieji kambariai. Kiekviename miegamajame yra po 2 viengules lovas ir sofą-lovą, WC ir dušas, terasa. Namo stogas apželdintas žole, todėl vasarą tai puiki vieta grožėtis Dubysos slėniais. Pagrindiniame name nakvoti gali iki 16 asmenų.

Kaina: 

uzsisakyti

Mažasis namelis

Vieno aukšto namelis su terasa ir žole apželdintu stogu.

Namelyje yra miegamasis su 2 lovomis ir svetainė su mini virtuve bei minkštuoju kampu, skirtu miegoti 2 asmenims, WC ir dušas. Namelyje gyventi gali 4 asmenys.

Sodyboje yra 3 mažieji nameliai.

Kaina: 

uzsisakyti

Visa sodyba

Rėžalių sodybos kompleksą sudaro pagrindinis namas ir 3 mažieji nameliai.

Pagrindinio namo pirmame aukšte yra pokylių salė, virtuvė, WC bei 4 miegamieji kambariai su individualiais WC ir dušais, terasomis – juose nakvoti gali iki 16 asmenų. Mažajame namelyje įrengta svetainė su mini virtuve bei minkštuoju kampu skirtu miegoti 2 asmenims, WC ir dušas, miegamasis su 2 lovomis. Kiekvienas namelis turi individualią terasą.

Visoje sodyboje yra 7 miegamieji ir 3 pereinamos svetainės nameliuose, 14 viengulių lovų, 4 sofos-lovos ir 3 minkštieji kampai. Nakvoti sodyboje gali 28 asmenys.

Kaina: 

uzsisakyti

Kontaktiniai duomenys

Susisiekite su mumis +370 611 16797, info@5sezonas.lt
Užsakymai priimami darbo dienomis 9-18 val.

  • Telefono numeris

    +370-611-16797 darbo laikas - I-V 9-19 val.

  • El.paštas

    info@5sezonas.lt

Sekite mus Facebook tinkle!